ul. 3 Maja 27/4a
43-300 Bielsko-Biała
tel. (033) 810 16 20
tel. (033) 812 28 85
fax. (033) 812 27 90


Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Farmaceuta na oddziale szpitalnym - korzyści i wyzwania"
2017-03-20

Serdecznie zapraszamy
do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. "Farmaceuta na oddziale szpitalnym - korzyści i wyzwania", która odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. w nowoczesnym budynku Wydziału Farmaceutycznego z O. Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Celem wydarzenia jest zwiększenie świadomości odnośnie farmacji klinicznej wśród pracowników ochrony zdrowia, sprowokowanie dyskusji na ten temat, zachęcenie do zatrudniania farmaceutów klinicznych jako pełnoprawnych członków zespołów interdyscyplinarnych dbających o dobro pacjenta, a także nawiązanie szerszej współpracy między przedstawicielami zawodów medycznych.
Konferencja organizowana jest przez Katedrę i Zakład Farmakologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu wraz z Komisją Farmakologii i Farmacji Klinicznej Polskiej Akademii Nauk, Polskim Towarzystwem Farmakologii Klinicznej i Terapii oraz Studenckim Kołem Farmakologii Klinicznej.
Za udział w wydarzeniu przyznawane będą punkty edukacyjne.
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.konferencje.umed.wroc.pl/farmaceutanaoddziale/ oraz profilu w mediach społecznościowych https://www.facebook.com/farmaceutanaoddziale/.
[ES]

  Copyrights 2005 BOIA. All rights reserved.